Kurum Profili

Mükrime Alptekin

Psikolog, Kurucu Ortak

Mükrime Alptekin Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Psikoloji okumuştur. Kariyer hayatına bir bankada Management Trainee olarak başlamış ardından Amerika’da Clemson University’de Endüstriyel ve Organizasyonel Gelişim konulu yüksek lisans programına devam ederken, Üniversite’de Araştırma Görevlisi ve Asistan Okutman olarak görev almıştır. Mesleki deneyimlerini 3 kıtada ağırlıklı olarak insan kaynaklarının etkin yönetimine yönelik çalışmalarıyla yapılandırmıştır. Bireylerin farklılıklarının zenginliği artırdığına inanır, olumluya odaklanır. Peryön, BCB, Mensa International üyesi olup, Mensa Türkiye Üstün Yeteneklileri Geliştirme Derneğinin kurucu üyesi olup yönetim kurulunda görev almaktadır. Sosyal Sorumluluk projelerinde yer almaktan mutluluk duyar.

Kurumsal

Hakkımızda

Dünyanın farklı ülkeleri ve Türkiye’de, edindiğimiz deneyimle teknoloji, otomotiv, kimya, ilaç, endüstri, e-ticaret ve danışmanlık alanlarında stratejik ortak yaklaşımı ile hizmet veren bir insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firmasıyız.
Deneyimimizi, uluslararası stratejik işbirliklerimizin gücü, geçerliliği kanıtlanmış ve sürekli yenilenen bir psikometrik envanter uygulamasının (The McQuaig System) getirdiği bilimsel yaklaşım ile birleştirerek, her bir müşterimiz için kurumlarına değer katacak, özelleştirilmiş hizmetlerle sunuyoruz.
Odaklandığımız sektörel uzmanlık alanlarımız e-Ticaret, Bilişim, Telekomünikasyon, Perakende, Hızlı Tüketim, Endüstri ve Eğitim’dir.

Farkımız

İnsan kaynakları alanında, ulusal ve uluslararası pazarlardaki bilgi birikimimiz, farklı sektörlerdeki uzmanlıklarımız ve “Öğrenen Kurum” olma kültürümüz, iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamada bize yol göstermektedir. Bu yolda doğru adımlarla ilerlediğimizin göstergesi olan sadık ve uzun soluklu müşteri portföyümüzle gurur duyuyoruz.

Değerlerimiz

Etik değerlere ve yasalara bağlı kalmak

Alandaki en iyi uygulamaları izlemek, öğrenmek ve uygulamak

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve işbirliği yaptığımız tüm kurumlara karşı dürüst davranmak

Yüksek hizmet kalitemizden asla taviz vermemek

Alanda yetişen gençlere destek vererek, topluma değer ve istihdam yaratmak

Sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek

Misyonumuz

İnsan kaynakları alanında çok disiplinli bir yaklaşımla hizmet verdiğimiz tüm iş ortaklarımız için müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürdürülebilir kılmak

Müşterimize sunulan hizmetin önemini bilen, öğrenme ve gelişmeye istekli, etik değerlere bağlı bireyleri şirketimize kazandırmak, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak tanımak ve önlerini açmak

Topluma ve sektöre karşı sorumluluğumuzu yerine getirerek bu alanda hizmet verdiğimiz tüm kurumları ve bireyleri hedeflerine yaklaştıran ve ulaştıran bir şirket olmak ve bu konumu korumak

Vizyonumuz

Cesurca farklılık yaratan, değişime, gelişime öncülük eden bir kurum olabilmektir.